На Тернопільщині шукають працівника на 18 тис гривень зарплати

За сім місяців 2020 року через службу зайнятості Тернопільщини 3,9 тис. роботодавців шукали працівників на 15,9 тис. вакансій. Серед них 8% – із заробітною платою вищою від середньої по області.

Про це розповів  директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Так, зарплату у 18,5 тис гривень пропонували головному інженеру, 17 тис – диспетчеру підприємства мереж, майже 16 тис – водію тролейбуса, 15 тис  – провізору-косметологу, 14 тис готові платити керуючому відділенням. Майже 11 тис на місяць пропонували машиністу крана (кранівнику), завідувачу відділенням, поліцейському, електромонтажнику силових мереж та електроустаткування, монтеру колії.

Важливо: З 1 вересня в Україні піднімуть зарплату

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у торгівлі, в переробній промисловості та у сільському господарстві.

Найбільший попит на сьогодні мають: продавці, водії, підсобні працівники, листоноші, перукарі, швачки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, бухгалтери, кухарі, менеджери, інспектори пенітенціарної системи. Також постійною залишається потреба у лікарях різних спеціальностей (інфекціоніст, стоматолог, акушер-гінеколог, психіатр, уролог, хірург, ветеринарної медицини, загальної практики-сімейний тощо) та медсестрах.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях на 1 серпня 2020 року становив 6244 грн.

Раніше повідомлялося про перерахунок пенсій: хто отримає надбавку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *