Трагедія трапилася сьогодні ввечері. Двоє підлітків 16 та 15 років не змогли вибратися з води.
Повідомляє «Ternopil24». Про це розповіли в прес-службі поліції.
Відомо, що двоє хлопців в компанії друзів поїхали відпочивати на ставок, що знаходиться між селами Мечищів та Вільховець Бережанського району.
Підлітки пішли купатися і в якийсь момент не змогли самостійно вибратися з води. Друзі викликали рятувальників. Одного з хлопців витягнули мертвим з води, інший – помер в реанімації.
Поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження.
Поліцейські закликають батьків пильнувати за своїми дітьми, не відпускати їх купатися на водойми без супроводу дорослих. Наголосіть їм на суворе дотримання правил безпеки під час плавання.
Нагадаємо, за вихідні на Тернопільщині втопилися троє дорослих та підліток. В Україні в самому розпалі купальний сезон. Однак, часто жителі Тернопільщини нехтують правилами безпеки.