На Тернопільщині жорстоко побили 22-річного хлопця: молодик перебуває у реанімації

Похід в магазин для 22-річного чоловіка завершився переломом щелепи та важкими травмами голови.

Мешканець села Чернилівка Підволочиського району разом зі своєю коханою на шляху до магазину зустріли мешканця сусіднього села. Чоловік був у нетверезому стані та почав чіплятися до молодої пари. У результаті – конфлікт переріс у бійку, повідомляє fainemisto.tv.

Актуально: Били руками і ногами: У Тернополі троє поліцейських побили чоловіка

В результаті у потерпілого Олега Штойка діагностували перелом щелепи зі зміщенням, важкі травми голови та інших частин тіла.

Наразі хлопець перебуває у реанімації. Про допомогу у зібранні коштів на лікування просить жителів краю Наталія Кара.

«22 роки – це вік щоб жити, творити, любити, зростати. Олега спідкала така біда, що на його дорозі зустрілася людина, котра по-звірячому познущалася над ним. Спричинила ряд травм і переломів, котрі потребують оперативно-хірургічного втручання, тривалого лікування і реабілітації. Півтора місяця як Олег втратив батька, котрий був онкохворим, потребував догляду та лікування. Також мама Олега має поломану руку. Відповідно, у сім’ї ніхто не працює. Ми не розуміємо, чому саме таке випробування нам доводиться пережити, стараємося триматися, молитися і надіємося на одужання. Від Ваших незначних внесків залежить дуже багато. Мама буде вдячна за будь-яку фінансову допомогу», – написала Наталія Кара.

Про стан сина розповіла мама Олега Штойка Оксана Іванівна.

«З правої сторони щелепа тріснула, також чотири зуби запалися до середини, ніс перебитий. Дихає тільки однією ніздрею, іншою не може. Коли я побачила сина у той день, я не знала, куди маю діватися. То було жахіття», – пригадує мама.

Реквізити для допомоги: Приватбанк номер карти: 5168742722428657

смт Підволочиськ Штойко Оксана Іванівна (мама Олега Штойка)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *