На Тернопільщині молодий хлопець бореться за своє життя

Ігор Собчук із Шумщини змушений кожного дня боротися за своє життя.

Три роки тому у Ігоря відмовили нирки. Спочатку він лікувався у Києві, де місяць пролежав у реанімації. Згодом його відправили на гемодіаліз у Кременець, потім у Тернопіль.

Наразі хлопець чекає на пересадку нирки у Білорусі. Протягом цього часу Ігору необхідно приймати ліки, аби підтримувати своє здоров’я. Він просить усіх небайдужих допомогти коштами, адже їх бракує.

«Потрібно кожні три місяці їздити до Мінська на аналізи це 300 доларів за аналіз і 200 на дорогу, приймаю таблетки для зниження калію і фосфору, одні 2000 грн другі 3400, і ще купляю уколи для гемоглобіну 6 уколів на місяць це 1700 грн.

Я вже 3 роки на гемодіалізі, і 1.5 роки в черзі на пересадку в Мінську, але зараз в зв’язку з короновірусом я не зміг поїхати на перездачу аналізів і мене поставили на стоп, надіюся що в кінці липня чи на початку серпня зможу поїхати до Мінська і відновитися в черзі, а на даний момент продовжую лікування гемодіалізом в Тернополі, і лікування припаратами для пітримки аналізів», – розповів Ігор.

Зараз хлопець не має можливості навчатись, адже здоров’я не дозволяє. Він каже, що мріє колись стати кухарем.

Довідка: Кошти на лікування Ігоря Собчука можна перерахувати на картку у Приват банку: 4149499115367490 (Собчук Ігор Ігорович). Телефон: 097 749 97 67

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *