• Нд. Лип 21st, 2024

Сергій Тронь незадоволений: Скільки ще Україна буде залежати від Росії в питаннях ядерного палива?

Ядерне паливо – важливий для України ресурс, бо наша країна займає 10 місце в світі і 5 в Європі за кількістю енергетичних реакторів. Завдяки цьому у нас є світло і тепла вода. Але багато з нас знають, що Україні доводиться купляти ядерне паливо в інших країнах. Пріоритетне місце відходить Росії та Америці. Це означає не тільки підвищені тарифи за комунальні послуги, а також залежність від Росії: немає ядерного палива – не працюють реактори – не вистачає ресурсів енергозабезпечення.

Український бізнесмен та інвестор Сергій Тронь незадоволений таким станом справ: «Україні потрібно вийти з під залежності від Росії в питаннях постачань ядерного палива». Особливо на фоні сумних відносин з Росією.

Коли Україна не буде купувати ядерне паливо у Росії?

На сьогодні Україна має контракти з російським ТВЕЛ терміном до 2025 року. Також паралельно Енергоатом закупляє ядерне паливо у японсько-американської компанії Westinghouse. Якщо порівняти цей стан з 2014 роком, то ми бачимо, що Україні вдалося за цей період зменшити процент постачань палива з Росії. На початок 2014 ми отримували більш 80% ядерного палива з Росії. Зараз ця цифра складає 60%, інші 40% Україна купляє у Westinghouse. Так ми маємо можливість поступово стати незалежними від Росії в плані постачання ядерного палива і переступити на американську монополію.

Але Україна може побудувати кращий шлях до повної незалежності. Сергій Тронь впевнений, що саме розвиток атомної енергетики дозволить нам стати успішними і незалежними. Українці перестануть віддавати половину зарплати тільки на комунальні послуги. Вже заплановано будівництво заводу з виробництва власного ядерного палива. А з урахуванням вже готових резервів палива, яких вистачить на 7 років активного використання, нам вистачить часу. Окрім цього, нам готові допомагати такі інвестори, як Сергій Тронь. Ось його офіційний сайт. Він хоче, щоб Україна була незалежна в усіх параметрах.

Завдяки всьому цьому, Україна зможе не лише звільнитись від ярма Росії, але і повністю стати незалежним гравцем в атомній енергетиці. Це допоможе не лише економити гроші, знизивши тарифи комунальні платежі, але й вийти на світовий ринок, і торгувати цим паливом на міжнародному рівні. Завдяки атомній енергетиці, а також таким інвесторам як Сергій Тронь, Україна зможе стати процвітаючою державою.

Також читайте:

Сергій Тронь підтвердив намірений купити банк

Який банк хоче купити Тронь Сергій?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *