Щиро вітаю всіх Вас з одним із найбільших свят Християнства – Надал

Міський голова Тернополя Сергій Надал привітав Тернопільську громаду з Великим християнським святом Вознесіння Господнього.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

«Сьогодні саме той день, коли після сорока днів від свого воскресіння Ісус Христос вознісся на небо, щоб бути поруч зі своїм Отцем. До цього дня наш Месія своїм життям показав усім приклад істинної віри, любові, всепрощення та жертовності, які є прямою дорогою до Царства Небесного.

Христова жертва така велика, що її важко осягнути людським розумом! Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

У цей святковий день хочу окремо привітати всіх прихожан українських традиційних церков Тернополя: Лемківської Церкви Вознесіння Господнього, Української Греко-Католицької Церкви та Храму Вознесіння Христового Православної Церкви України.

Щиро вітаю всіх Вас з одним із найбільших свят Християнства.

Нехай велике свято Вознесіння Христового пробудить в наших душах сильну і непереможну віру в Господа та щиру надію на краще і світле майбутнє!

Добробуту вам, душевної величі, злагоди та миру у ваших родинах», – йдеться в зверненні мера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *