Шумчанин втратив гроші через оголошення в інтернеті

Житель Шумська став жертвою афериста. Чоловік намагався продати через інтернет запчастини до автомобіля. Однак, замість того, щоб заробити, ще й втратив гроші.

Повідомляє «Ternopil24».

За словами жителя Шумська, до нього зателефонував потенційний покупець, який хотів купити товар. Незнайомець попросив номер картки для переказу грошей. Довірливий чоловік назвав свій номер картки й через декілька хвилин отримав дзвінок з банку.

Нібито працівник банку запропонував шумчанину назвати додаткові реквізити картки, щоб переказ пройшов успішно. В результаті чоловік втратив 12 тисяч гривень.

Власникам карт так важливо врешті-решт запам’ятати правила безпеки:

– не повідомляти жодних даних стосовно банківського рахунку невідомим по телефону, адже для отримання переказу відправнику потрібно знати тільки номер карти і ваше ім’я;

– ніколи не називайте третім особам (в тому числі співробітникам банку, а також знайомим, друзям, родичам, продавцям в магазині) пін-код від вашої карти, а також секретні одноразові коди;

– якщо співробітник банку (особа що представилася ним) пропонує вам по телефону допомогти в проведенні якихось дій з картою наприклад, активувати в банкоматі, чи надати код з смс-ки – наполягайте на проведенні їх у відділенні банку.

Нагадаємо, наговорив на 14 тис гривень – черговий випадок шахрайства на Тернопільщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *