У Тернополі запрацюють дитячі садочки

На засіданні Тернопільського міського штабу прийняли рішення дозволити повноцінну роботу дитячих садочків.

Садочки мають відновити свою роботу з 1 червня. При цьому у кожному дошкільному закладі буде присутній медпрацівник, який щодня проводитиме температурний скринінг дітям та вихователям та слідкуватиме впродовж дня за станом здоров’я дітей

Відзначимо, що вже розпочалась закупівля всіх необхідних антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту для вихователів і відвідувачів дитсадків.

Також, для створення безпечних умов перебування дітей у садочках, наразі проводиться тестування всіх працівників закладів дошкільної освіти у місті, а також розглядається можливість збільшення кількості занять на вулиці, а не в приміщенні.

“Впродовж тижня всім працівникам дитсадків буде проведено експрес-тестування на коронавірус, щоб уникнути будь-якої загрози для відвідувачів, а також для безпечного перебування дошкільнят у групах, всі вони до 1 червня повинні пройти медичний огляд у лікаря-педіатра та отримати довідки з відміткою про відсутність контакту з хворими на коронавірус, з особами, у яких є підозри на COVID-19 та з тими, хто перебуває на самоізоляції”, – відзначила на засіданні оперативного штабу Ольга Похиляк.

Раніше повідомлялося, що у Тернополі відновлює роботу громадський транспорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *