Справу про вбивство випускниці на Тернопільщині передадуть в інший суд

У Тернопільському апеляційному суді не змогли розглянути скаргу підозрюваного у вбивстві випускниці.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Підозрюваний подав скаргу на ухвалу Чортківського районного суду щодо продовження строку тримання під вартою до 20 червня. Однак під час судового засідання головуючий колегії суддів повідомив, що двоє суддів – учасників колегії – подали заяви про самовідвід, оскільки вони брали участь у розгляді даного кримінального провадження під час досудового розслідування.

Обвинувачений, його захисник і прокурор не заперечили проти задоволення заяв.

Після цього автоматизованою системою мало бути утворено новий склад суду в складі трьох суддів апеляційного суду. Однак, зважаючи, що з 2016 року в кримінальній палаті апеляційного суду працює лише шість суддів і четверо з них уже брали участь у розгляді цього кримінального провадження на стадії досудового розслідування, то виконати вказані вимоги закону неможливо.

У зв’язку з цим, Тернопільський апеляційний суд буде звертатись із поданням до Верховного Суду стосовно зміни підсудності для розгляду апеляційної скарги захисника і передачу цієї справи на розгляд до іншого апеляційного суду.

Василь Г. підозрюється у скоєнні особливо тяжких злочинів за п. 10 ч. 2 ст. 115 та ч. 3 ст. 153 КК України, а саме вбивстві випускниці у м. Вишнівці. Санкції статей передбачають до 15 років позбавлення волі.

Відзначимо, що тіло неповнолітньої дівчини із ознаками насильницької смерті виявили 26 червня 2017 року. Знайшли дівчину на узбіччі траси у Збаразькому районі, у селищі Вишнівець. Дівчинка поверталась зі святкування Дня молоді, яке гучно відзначали у рідному містечку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *