В Тернополі вже незабаром можуть запрацювати дитячі садки

Відкриття садочків в місті може відбутися влітку, а не з 1 вересня. Про це розповіли в оперативному штабі.

Повідомляє «Ternopil24».

Усі школи відправляються на канікули та продовжать навчання традиційно з 1 вересня. Тоді як дитячі садочки можуть запрацювати вже з 1 червня. Щоправда, це відбудеться лише за сприятливих епідеміологічних умов.

Про можливість відновлення роботи дитсадків розповіла начальниця міського управління освіти і науки Ольга Похиляк. На відновлення роботи дошкільних закладів впливатиме епідситуація в місті і зняття наступної хвилі обмежень з 22 травня.

«У садочках під час карантину проводять капітальні і поточні ремонти. Водночас триває закупівля дезінфекційних засобів, термометрів, засобів індивідуального захисту для працівників і відвідувачів садочків, щоб до відкриття ми мали все необхідне», – зазначила чиновниця.

При цьому на літній період садочки не закриватимуть, оскільки вихователі вже перебувають у відпустках. Точну дату відкриття дитсадків повідомлять на сайті міської ради.

Раніше повідомлялося, що стало відомо, коли в Тернополі відкриють дитячі садки. Мер Тернополя Сергій Надал відповів на питання, які цікавлять багатьох молодих батьків: коли ж відновлять роботу дитячі садки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *