В одному з районів Тернопільщини можуть ввести надзвичайний стан

В Кременецькому районі продовжує стрімко зростати кількість хворих на коронавірус. Лише за останню добу в районі зафіксували 42 нові випадки.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «ВВС».

Найбільша кількість хворих у місті Почаїв, де знаходиться Почаївська Лавра. Тому, місцева влада вирішила ще більше посилити карантинні заходи, а також звернутися за допомогою до центральної влади. В районі вирішили максимально посилити заходи безпеки.

«Є різке зростання, в районі вже 110 підтверджених результатів. Якщо за п’ять днів ситуація не зміниться, то звертаємось до області ініціювати процедуру введення надзвичайного стану», – зазначив в.о. голови Кременецької РДА.

Місцева влада не знає як зупинити спалах і не має для цього відповідних засобів. При цьому допомога з області та Києва не надходить.

Голова РДА допускає, що якби в Почаєві протестувати хоча б півтисячі жителів, результати можуть бути жахаючими.

Варто додати, що з 22 квітня Почаїв повністю закритий на в’їзд та виїзд. Найімовірнішим місцем спалаху корона вірусу є Почаївська Лавра.

Нагадаємо, в Почаївську Лавру на богослужіння прийшло багато вірян. Незважаючи на встановлені заборони та підтвердження коронавірусу в священнослужителів, в Почаївській лаврі провели святкове богослужіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *