«Сусіди телефонують в поліцію та скаржаться»: родина, яка бореться з коронавірусом розповіла про моральний тиск

На днях в Кременці вперше підтвердили коронавірус. Захворіла 12-річна дівчинка. Сім’я дитини розповіла як вони справляються з хворобою та як змінилося ставлення оточуючих людей.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Терен».

Нещодавно Анна Поліщук втратила батька. 68-річний чоловік став першою жертвою коронавірусу на Тернопільщині. Якраз в ті дні дочка Анни гостювала в її сестри у Монастириську. Дівчинку забрали додому в Кременець, однак в дитини підтвердився коронавірус.

Дівчинка почуває себе добре, наразі в неї немає жодних симптомів COVID-2019. За словами Анни Поліщук, найбільшим випробуванням зараз для них є тиск з боку кременчан.

«Люди не розуміють ситуації. Телефонують нашим родичам, знайомим, кумам, випитують чи вони з нами контактували. Пишуть, що ми, нібито, були на похороні у тата. Хоча, якби це важко не було, з батьком я не поїхала попрощатися. Сусіди телефонують у поліцію та скаржаться, що ми виходимо на власне подвір’я без масок. Дзвонили й у міську раду повідомити, що мій чоловік ходить по магазинах міста, хоча це не так. Цей моральний тиск ледве не доводить до нервового зриву. Ми ні з ким абсолютно не контактуємо, адже розуміємо усю серйозність ситуації та усвідомлюємо свою відповідальність», – розповідає жінка.

Продукти родині приносять друзі, які залишають їх під брамою.

Нагадаємо, за ніч в Тернопільській області зросла кількість хворих на коронавірус. Станом на 10.00 ранку на Тернопільщині підтвердили нові випадки коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *