В мережі на Тернопільщині показали «найкращу» лікарню, яка готова до боротьби з коронавірусом

В Монастириському районі Тернопільської області зараз налічується найбільше інфікованих коронавірусом. Незважаючи на те, що районні лікарні абсолютно не забезпечені засобами захисту, через що заражаються і медики, в обласній раді запевняють, що мед заклад готовий приймати хворих.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Від Тарнополя до Тернополя».

Нещодавно призначений голова Тернопільської ОДА провів свій перший брифінг, під час якого запевняв усіх присутніх, що лікарня в Монастириську найбільше в області готова до прийому хворих на коронавірус.

За словами Володимира Труша, причиною смерті жителя села Ковалівка Монастириського району став не коронавірус, а довге самолікування та запізніле звернення до медиків.

«Монастириська лікарня – одна з найкращих в нашій області на сьогоднішній день. Дану особу при поступленні до лікарні одразу приєднали до апарату ШВЛ, який присутній в цій лікарні. Пробували наші медики зробити все, що могли. На жаль, ця хвороба косить людей. Ми повинні бути завжди до цього готовими», – розповів голова Тернопільської ОДА.

В той же час лікарі та місцеві жителі запевняють, що в лікарні немає навіть найнеобхідніших засобів захисту. Люди оприлюднили в мережі фото лікарні, яка вражає відсутністю ремонту та вікнами, які ледве тримаються у рамах.

Нагадаємо, в Монастириському районі люди просять купити апарати ШВЛ, влада відмовчується. В Монастириському районі, де найбільше хворих на коронавірус, катастрофічно не вистачає апаратів штучної вентиляції легенів. Проте, місцева влада ніяк не реагує на прохання людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.