Народний депутат: «Ситуація в Тернопільській області критична»

7 683 Views

Народний депутат від партії «Слуга народу» Ірина Клименко розповіла, що ситуація в Тернопільській області набагато серйозніша, ніж повідомляють офіційні джерела.

Повідомляє «Ternopil24».

Депутат звернулася до прем’єр-міністра та міністра охорони здоров’я з проханням звернути увагу на те, що відбувається в Монастирському районі Тернопільської області і тому потребує негайного втручання.

За словами Юлії Клименко уся районна лікарня перебуває на ізоляції, оскільки вірус підхопили лікарі та медична сестра, коли оглядали хворого. Проте, медичний заклад недостатньо забезпечений для боротьби з коронавірусом. Зокрема, немає тестів та ШВЛ. Медичний персонал не відпускають додому.

«Із хворими контактувало не менш як 500 людей, зокрема всі священики району, які тиждень правили служби у храмах. Із трьома хворими контактували також сімейні лікарі. У двох із них проявляються симптоми», – наголосила нардеп.

Нагадаємо, на Тернопільщині чотири лікарі заразилися коронавірусом. З такими темпами росту захворювання Тернопільська область скоро наздожене Чернівецьку та Київську області.

Раніше повідомлялося, що на Тернопільщині лише за годину кількість хворих на коронавірус зросла до 15 людей. В Тернопільській області підтвердили коронавірус в 10 людей. Як бачимо число інфікованих зростає в геометричній прогресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *