В Польщі загинув чоловік з Тернопільщини

204 Views

В сім’ю кременчанки Наталії Сорочинської прийшло страшне горе. Раптово обірвалося життя її 39-річного чоловіка Андрія.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «0352 Тернопіль».

Кременчанин працював біля міста Гродзиськ-Мазовецький. Чоловік працював у теплицях, де вирощували квіти і додатково підпрацьовував у котельні.

За словами дружини Наталії, вона розмовляла з ним минулого тижня і ніщо не віщувало біди. В понеділок вранці чоловік пішов до котельні, проте не прийшов на ранкову каву, яку організовували для робітників. Кременчанина взялися шукати.

Знайшли українця в ковші, який подає вугілля в котельні. Що саме трапилося і як він потрапив у ковш ніхто не знає.

«То чи він ліз на драбину і впав, чи потрапив всередину, аби прочистити, чи його засипало вугіллям, котре подається механізовано, трактором і його не могли побачити там всередині, цього ніхто не знає», – розповідає дружина Наталя.

До кінця тижня тіло чоловіка мають доставити до українського кордону, звідки його забере сім’я. Наразі подію кваліфікують як нещасний випадок.

Сім’я потребує фінансової допомоги, щоб перевезти тіло кременчанина додому, однак витрати є надто великими та непосильними для родини. Усі, хто має можливість допомогти, можуть перерахувати кошти на рахунки:

5167 4900 8230 8132 Ощадбанк
4149 6293 8838 3390 ПриватБанк
Номер телефону Наталії 097 542 10 59

Нагадаємо, у двох українців в Польщі підтвердився коронавірус. У Польщі у двох українських громадян діагностували коронавірус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *