«Відправили дітей в село, щоб захистити»: стали відомі подробиці зараження коронавірусом дітей у Тернополі

Батьки, щоб вберегти дітей від небезпечного вірусу, відправили їх в село до бабусі. Однак, жінка встигла побувати на похороні, на якому також були заробітчани, які повернулися з закордону.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Терміново».

Вчора Тернопільський оперативний штаб оприлюднив інформацію, що в дитячій міській лікарні знаходяться з підозрою на корона вірус двоє дітей віком один та сім років.

За словами Сергія Надала, обоє дітей є тернополянами. Батьки відвезли дітлахів в село до бабусі, вважаючи, що там буде безпечніше. Однак, пенсіонерка пішла на похорон до сусідки, де були люди ймовірно з коронавірусом. Назад до Тернополя діти повернулися вже з симптомами коронавірусу.

Хоча, наразі офіційного підтвердження діагнозу в дітей немає. Їм надають необхідну медичну допомогу. Варто додати, що сьогодні з симптомами корона вірусу в дитячу лікарню доставили ще одну дитину віком 5 років.

Сергій Надал нагадав тернополянам, що якщо вони повернулися із закордону, слід обов’язково дотримуватися двотижневої ізоляції та телефонувати сімейному лікарю.

Нагадаємо, у Тернопільську лікарню привезли чоловіка з симптомами коронавірусу. Чоловік знаходиться у важкому стані, його під’єднали до апарату штучної вентиляції легень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *