Терміново: Міністр охорони здоров’я закликав запровадити надзвичайний стан

Міністр охорони здоров’я виступив за обов’язкове впровадження надзвичайного стану в Україні.

Повідомляє «Ternopil24».

За словами Іллі Ємеця, він з самого початку заявляв про кардинальні карантинні заходи, які б запобігли стрімкому поширенню корона вірусу, яке ми спостерігаємо зараз.

«Я говорив про це ще з першого дня своєї роботи в Уряді. Це треба було робити з самого початку. Якби це вдалося, то такого поширення, яке зараз геометрично розвивається, не було б», зазначив міністр.

Щоб не допустити епідемії, кожен українець має зайняти свідому позицію. А саме обмежити контакти з іншими, дотримуватися правил гігієни та виконувати поради МОЗ.

Варто додати, що при запровадженні надзвичайного стану дозволяється обмеження конституційних прав та свобод. При цьому органи державної влади та військове командування отримають особливі повноваження.

На українців чекає обмеження свободи пересування. Як і в інших європейських країнам людям можуть дозволити виходити лише в магазин. Влада зможе примусово вилучати майно у громадян.

Нагадаємо, кожного дня в Україні зростає кількість хворих на коронавірус і чимало чиновників заявляє, що карантинні заходи будуть продовжені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *