В Україні можуть ще двічі продовжити карантин

Кожного дня в Україні зростає кількість хворих на корона вірус і чимало чиновників заявляє, що карантинні заходи будуть продовжені.

Повідомляє «Ternopil24».

Видання «fakeoff» з посиланням на власні джерела в РНБО повідомляє, що карантин можуть продовжувати двічі – до 17 квітня та до 1 травня.

Як аргумент інтернет-видання наводить також інформацію, що в Київському метрополітені видали наказ проводити ремонтні роботи включно до 16 квітня.

Окрім цього на днях чимало українців повернулися додому із закордону. Частина з них може бути інфікована коронавірусом. Тому, пік захворювання фахівці прогнозують протягом 23-29 березня.

Сьогодні в Україну прибуває мільйон точних експрес-тестів, які дозволять швидко та оперативно перевіряти людей з підозрою на корона вірус в усіх регіонах. Це, швидше за все призведе до стрімкого збільшення кількості хворих, що відповідно й стане причиною продовження карантину.

Нагадаємо, в Тернополі знову збільшилася кількість підозр на коронавірус. Якщо вранці в Тернопільському оперативному штабі повідомляли лише про три нові підозри, до вечора їхня кількість збільшилася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *