В Заліщиках обстежили всю родину священика хворого на коронавірус

Першим хворим на коронавірус на Тернопільщині став священик із Заліщиків.Як живе сьогодні місто і які застереження діють.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «20 хвилин».

Чимало прихожан встигли побувати на службі у священика. Між собою люди розказують, що зараз стан чоловіка покращився.

«Звичайно, переживають, бо були у нього на службі, о. Олег взагалі дуже комунікабельний, прихожан у церкві дуже багато, – розповів пан Василь. – У нього діти і внучата є. Жінка працює в соціальній службі. Я особисто з ним спілкувався місяців два тому. Досі не вірю, що і до нас це дійшло…» – розповів місцевий житель.

Незважаючи на ситуація, яка склалася, люди не нарікають на священика. Більше у тому, що сталося, винять заробітчан, які повернулися з закордону. Місцеві жителі хвилюються, бо не знають, звідки хто повернувся і що з собою привіз. Зазвичай ніхто про такі випадки не розповідав.

Та ймовірніше за все, жителі Заліщиків, які повернулися із закордону, не дотримувалися самоізоляції, а розгулювали містом.

Наразі на в’їзді у Заліщики встановили блок пости поліції. Усім, в кого температура, рекомендують звернутися до медиків. А про тих, хто відмовляється, повідомляють на лінію 103. Паніки в місті немає. Однак, існує проблема виїзду за місто. Особливо проблематично тим, хто має стареньких батьків в селі та не може до них дістатися.

Нагадаємо, у Тернополі дві нові підозри на коронавірус. На жаль, вчора на Тернопільщині виявили перший випадок коронавірусу. Хворим виявився священик з Заліщиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *