Обмеження пересування та розподіл продуктів: карантин можуть зробити ще більш жорсткішим

Цього тижня всі регіони України запровадили на своїй території карантинні обмеження, за порушення яких встановлені штрафи. Однак, це ще не межа. В МВС заявили про жорстке посилення обмежень.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів радник міністра радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко. Повідомляє «Ternopil24».

Так, незабаром на у всій Україні можуть запровадити заходи надзвичайного стану з обмеженням свободи пересування, розподілом продуктів та комендантською годиною.

Зокрема, встановлять особливий порядок розподілу продуктів. Громадський транспорт перевозитиме лише працівників, які працюють на підприємствах, що є критично необхідними. Також обмежать свободу в’їзду та виїзду з територій.Українцям навіть можуть заборонити збиратися з родиною в одному місця та гуляти з дітьми у парках та на вулицях.

«Припиняться жарти, сміх та політична істерика з приводу коронавірусу. Для цього не потрібні будуть колони катафалків у нашій країні.

Працюватиме лише той бізнес, який критично необхідний для життєзабезпечення країни. Критично необхідний!

Без нової сукні, штанів, трусів чи шкарпеток, без нового авто чи походу в кафе, пару місяців люди переживуть. Ті, хто цього не розумітиме, нестимуть суворе покарання.

Буде встановлено особливий порядок розподілення продуктів харчування. Буде проведено мобілізацію ресурсів підприємств, організацій та установ.

Буде здійснено переорієнтацію окремих підприємств на виробництво необхідної продукції (медпрепарати обладнання тощо).

Оперативні штаби з протидії пандемії матимуть право на швидке усунення керівників державних підприємств, організацій та установ, у разі неналежного виконання ними завдань.

Буде обмежено свободу пересування. Свободу в’їзду та виїзду до окремих пунктів та територій.

Люди перестануть їздити на роботу в офіси та організації, на підприємства, які не є критично необхідними.
Їздити у громадському транспорті будуть лише медики, військові, правоохоронці, аптекарі, рятувальники, продавці продуктових магазинів та співробітники комунальних служб і систем життєзабезпечення. У крайньому разі – громадяни дорогою до аптеки чи продуктового магазину.

Непрацюючі пенсіонери будуть сидіти вдома.

Абсолютна більшість українців сидітиме вдома. З штрафами за порушення цього обмеження. Походи у гості, вечірки з друзями, проведення родинних заходів за межами кола людей, з яким живете в одній оселі, буде заборонено.

Діти не будуть гуляти вулицями та парками.

Дорослі, включно зі спортсменами, не будуть бігати вулицями. Правила здорового способу життя на ближчі місяці категорично зміняться. Відтепер вони полягатимуть не в пробіжці порожнім містом, а в самоізоляції вдома.

Будуть встановлюватися комендантські години», – розповів Іван Варченко.

Нагадаємо, в Чернівцях починається епідемія: 15 хворих на коронавірус. Кожного дня в Чернівцях збільшується кількість хворих на коронавірус. Лише за вчорашній день хворобу підтвердили в п’ятьох жителів міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *