Чоловік розповів, що в Тернополі його доньку з симптомами коронавірусу відмовляються приймати в інфекційне відділення

21 724 Views

Буквально декілька хвилин тому Тернопільський лабораторний центр оприлюднив інформацію, що в місті немає хворих на коронавірус. Однак, Svyatoslav Pavlyuk розповів, що в реальності ситуація дещо відрізняється. Чоловік прокоментував допис на сторінці МОЗ про збільшення кількості хворих.

Повідомляє «Ternopil24».

За словами чоловіка, його доньку з подругою, які є студентками Тернопільського державного медичного університету, відмовляються перевірити на коронавірус та відсилають назад додому. Дівчата уже тричі зверталися до медиків.

«В Тернополі двох хворих, студентів – медиків, з підозрою на COVID в активній фазі четвертий день триичі тупо не приймають в стаціонар інфекційної лікарні – ні коли ті прийшли самі, ні коли їх привезла швидка, відсилаючи додому з повними клінічними ознаками хвороби», – розповів Svyatoslav Pavlyuk.

Чоловік просить допомоги в чиновників МОЗ, оскільки дзвінки на гарячу лінію не дають ніякого результату.
Svyatoslav Pavlyuk зазначив, що в його доньки температура 39 та розривний сухий кашель.

«Температура 39 вранці і розривний сухий кашель – це на вашу думку важкий стан чи ні? Чи людина має втратити свідомість? Нормально в лікарні зробити тест на грип, підтвердити- що це не грип і відправити додому, не зробивши тест на логічно наступну за імовірністю хворобу?» – наголосив чоловік.

Нагадаємо, у Житомирі зафіксували перший випадок коронавірусу. Перший випадок захворювання на коронавірус виявили у Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *