Увага! Термінове звернення Міністра охорони здоров’я

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець знову звернувся до українців. Урядовець наголосив, що ситуація серйозна.

Повідомляє «Ternopil24».

Міністр зазначив, що не всі українці сприйняли карантинні обмеження серйозно, більшість віднеслись до цього легковажно.

«Влада запровадила карантин. Обмежено режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Занотуйте: карантин – це не канікули чи відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція – це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів та знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. #ПростіРечіРятуютьЖиття!

Влада робить дуже правильні кроки, і у разі необхідності ми будемо вводити ще більш жорсткий режим. Навіть якщо це комусь не подобається. Під загрозою невидимого ворога всі державні органи синхронізовано працюють у посиленому режимі. Наш обов’язок – захистити український народ», – наголосив Ілля Ємець.

Нагадаємо, на Тернопільщині п’ятьох хворих перевіряють на коронавірус. Стало відомо про нові підозри на небезпечний вірус. Інформацію оприлюднив Тернопільський обласний лабораторний центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *