«Собачий» скандал у Слузі народу – реакція соцмереж

В Україні користувачі соцмереж бурхливо відреагували на слова народного обранця від Слуги народу продати собаку, аби мати можливість заплатити за комунальні послуги.

Що сталося?

В ефірі одного із телешоу на каналі 112 зателефонувала пенсіонерка із Любов Павлівна. Жінка поцікавилась, як із пенсією на 2 тис гривень можна сплати високі ціни за комунальні послуги.

У свою чергу народний депутат від Слуги народу Євгеній Брагар дав цікаву пораду жінці – продати собаку, аби розрахуватися за комуналку. Водночас він уточнив, що пес повинен бути елітної породи.

«Якщо собака у дворі елітної породи, вона може її продати будь-якої миті і спокійно заплатити», – розповів нардеп.

 

Собаці 14 років, продавати нема за що

Сайт Мій Кропивницький розшукав пенсіонерку Любов Павлівну з Аджамки Кіровоградської області. За словами жінки, вона має прізвище Колюча і вийшла на пенсію з 1967 року. Пораду нардепа продати собаку «елітної породи» прослухала.

«Напевно, проґавила. Бо поговорила і бігом на кухню побігла хліб з пічки витягувати. Нехай він краще свої мізки продасть. Так буде краще. Якщо не вміють керувати», – відзначила пенсіонерка.

Отримує Любов Павлівна 2 тисячі гривень пенсії, а за комуналку платить менше через субсидію. За її словами, собаку вона має, однак той вже старенький.

«Вона бідненька уже стара. Уже 14 років. А собаки понад 15 років не живуть. Тому продавати немає що”, – зазначила пенсіонерка, додавши, що звати чотирилапого Шариком.

Реакція соцмереж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *