На Тернопільщині медики два дні ігнорували чоловіка з інфарктом

Приголомшливий випадок трапився у Чорткові. Чоловікові раптово стало зле на вулиці, перехожі викликали швидку допомогу.

Повідомляє «Ternopil24». Про деталі інциденту на своїй сторінці в соціальній мережі розповіла Loritta Bobak, яка доводиться племінницею чоловікові.

Місцеві лікарі сприйняли чоловіка за безпритульного і протримали його півтори доби в санпропускнику без допомоги. Поки, він знаходився у лікарні, рідні розшукували його по всьому місту і навіть зверталися до поліції.

«Здавалось би все – життя врятовано. Але ні, тут тільки все починається! В нашій лікарні дивляться тільки на чистих та з грішми, брудним вони, ті, які давали клятву рятувати життя – життя не рятують, вони на них навіть не дивляться! Я б подумала, що таке не може бути. Але це трапилось зі мною», – розповіла дівчина.

Лише коли родичі більш як за добу розшукали чоловіка, він був ледь живий. Лише після скандалу лікарі зайнялися пацієнтом. При цьому весь цей час в кишені його куртки знаходився паспорт та телефон, однак ніхто до потерпілого не підійшов і не спробував взнати контакти.

«Весь цей час у внутрішній кишені дядькової куртки були його паспорт та телефон! Але люди боялись забруднити руки, не розуміючи того, що забруднили свої нікчемні душі!» – пише Loritta Bobak.

Сьогодні чоловік помер, його серце не витримало.

Нагадаємо, в поліції спростували смерть дитини на Тернопільщині через щурячу отруту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.