Дівчину вбитого українського воїна висадили із автобуса, бо намагалася вимкнути російський серіал

Дівчину нещодавно загиблого на Донбасі Миколи Сорочука Ярину Чорногуз і волонтерку Анастасією Конфедерат висадили з автобуса, яким вони їхали з Луцька до Києва.

Про це розповіла Ярина Чорногуз у Facebook.

«Щойно ми з Настею Конфедерат були змушені зупинити автобус фірми @Busfor.ua, ФОП “Раб Т.Б’/bustrans, яким їхали з Луцька до Києва, на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал.

Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився.

Ми почали наполягати далі, Настя ввімкнула камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук», – написала Чорногуз.

Водій вимагав, аби дівчата спитали думку в інших пасажирів щодо російського серіалу. Так, на питання дівчат одна з пасажирок заявила, що їй байдуже, якою мовою фільм і що на війну вона нікого не посилала.

Також, волонтерки попросили перевізника пояснити, чому на рейсах працюють водії, які дозволяють собі так принижувати клієнтів і не поважати їхні права.

Відзначимо, що перевізник у коментарі hromadske запевнив, що водія звільнять, як тільки він повернеться з рейсу, а пасажирам компенсують вартість квитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *