Односельці загиблого підлітка з Тернопільщини не вірять у його випадкову смерть

Зниклого хлопця з Козівського району розшукували цілий місяць правоохоронці, рятувальники та практично усі жителі села Золота Слобода. На жаль, тіло 15-річного Віктора Груб’яка знайшли у полі.

Повідомляє «Ternopil24».

Офіційно причиною смерті хлопця назвали переохолодження. Хоча, місцеві жителі не вірять у версію поліції. Люди подейкують, що тіло Віктора Груб’яка підкинули.

При цьому насторожив односельців той факт, що хлопець виглядав так, ніби загинув нещодавно. Окрім цього люди дивуються, чому під час масових пошуків так і побачили підлітка.

Ситуацію прокоментували в Управлінні Національної поліції в Тернопільській області.

«Коли тривав пошук, був туман. Видимість була орієнтовно 30-40 м. А щоб забрати тіло ми спеціально замовляли міні трактор. Якби хтось справді хотів збутися тіла, то є значно простіші шляхи, як це зробити, ніж нести його на 800 м в поле, так навпаки ще був би ризик, що хтось побачить. Люди можуть різне говорити, але… Сталася трагедія, не потрібно на цьому спекулювати», – зазначив керівник поліції Олександр Богомол.

Нагадаємо, стала відома причина смерті 15-річного Віктора Груб’яка. Тіло хлопчика, якого розшукувала вся Тернопільщина, знайшла в полі біля покинутого цукрового заводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *