На Тернопільщину потрапила партія курятини зараженої пташиним грипом

З кожним днем з’являється все більше повідомлень про різноманітні віруси та захворювання. З Вінницької області в регіон доставили партію курятини ймовірно зараженої небезпечним вірусом.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Терноград».

З цього приводу провели екстрене засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, яка вирішила заражену партію утилізувати.

Наразі відомо, що птахопереробне підприємство, яке розміщене в Тернопільській області, замовило партію курей для забою. Птицю завезли з карантинної зони у Вінницькій області, де зафіксували пташиний грип.

Однак, загрозу вчасно помітили. Партію вирішили утилізувати, також продезінфікували приміщення і провели серед працівників підприємства роз’яснювальну роботу.

В Державній надзвичайній протиепізоотичній комісії зазначили, що наразі загрози поширення вірусу на Тернопільщині немає.

Нагадаємо, до України підступає смертельний вірус з Китаю. В сусідній країні госпіталізували дівчину, в якої підозрюють коронавірус. Хвороба прийшла з Китаю, вона має стрімкі симптоми та призводить до виникнення пневмонії практично з перших годин інфікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *