Прем’єр-міністр України йде у відставку

Олексій Гончарук вже написав заяву про відставку. Причиною цього могло стати встановлення прослуховування в його кабінеті. Про це розповідає Telegram канал «Легитимный» наближений до Банкової.

Повідомляє «Ternopil24».

За інформацією користувача президент може підписати заяву в будь-який момент.

«Наше джерело повідомляє, що в Кабміні була прослушка, але Гончарук «молодий» і не здогадувався, що його можуть слухати.

Ходять чутки, що Гончарука слухали всі силовики, питання тепер у тому, хто злив його. Битва за крісло прем’єра йде вже давно, а зараз цей кейс дуже актуальний», – зазначається в повідомленні.

Варто додати, що в Youtube вже з’явився запис нібито розмови Олексія Гончарука, заступниці глави Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової. Запис оприлюднили на каналі «Як обдурити президента».

Перед розмовою її учасники обговорюють курс долара та економіку. Згодом голос, який ймовірно належить прем’єру, розповідає, що Зеленський дуже примітивно розуміє економічні питання.

Водночас нібито Олексій Гончарук висловився, що в президента «в голові пусте місце». Себе прем’єр назвав повним профаном в економіці, оскільки є юристом за освітою.

Нагадаємо, на Тернопільщині звільнили обласного прокурора. Прокурора Тернопільської області В’ячеслава Перча звільнили із обійманої посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *