Атака на український літак була спланованою: на борту перебували іранські генерали

Нову версію катастрофи українського боїнга висловив арабський журналіст Касім Аль-Мадхаджі аль-Ахваз. На борту літака міг знаходитись зрадник, який здав керівника Корпусу охорони Ісламської революції Касема Сулеймані.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Обозреватель».

Саме тому удар ракети міг бути спрямований саме з ціллю знищити «джерело інформації» причетне до загибелі Касема Сулеймані. Версію журналіста підтримали й інші користувачі Twitter.

Аль-Мадхаджі також зазначив, що наказ про знищення українського літака міг дати командувач Військово-космічними силами Корпусу вартових Ісламської революції генерал Амір-Алі Хаджизаде.

Також на борту боїнга знаходилися іранські генерали з сім’ями, які намагалися покинути країну. Через це знищення літака можна назвати умисним злочином. На думку окремих користувачів соціальної мережі, іранська влада боялася військових, які знаходилися на борту.

«Найбільш вірогідна версія полягає в тому, що на українському літаку були офіцери іранської Революційної гвардії, у яких були докази, що засуджують уряд злочинних мулл з метою їх викриття. Після того, як вони вирішили втекти і опинилися на борту літака, він був збитий», – таку думку висловив лікар Валід бін Іса Аль-Саадун.

Нагадаємо, в Ірані зізналися, що збили український літак випадково. На іранському телебаченні з’явилася заява керівника міністерства зовнішніх справ Ірану Джавада Заріфа. Чиновник підтвердив, що причиною падіння літака є ракети випущені Іраном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *