У Чорткові підприємцю додому принесли похоронний вінок

Чортківський підприємець Ігор Скрипка розповів про погрози молодих хлопців, які вирішили створити у місті так звану «бригаду».

Про це чоловік повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, двоє його колишніх охоронців вирішили «кришувати» його бізнес. Коли чоловік відмовив, то неприємні інциденти почали траплятися один за одним. Спочатку під двері матері підприємця підклали вінок із підписом – «Ігорю від друзів».

Згодом із його закладу відверто викрали кальян. Однак після відкриття кримінального провадження обоє підозрюваних повернули гроші.

«Мав необережність мати справи м’яко кажучи неадекватними особами які надивились фільму «Бригада» Савчук Артем та Солтис Михайло (обидва працювали охоронцями). Після усних натяків про намір «кришувати» бізнес я то сприйняв як непорозуміння і попрощався з ними ще в вересні місяці, закривши питання по деяких моментах.

Вони у свою чергу заявили що не дадуть мені працювати й першою їхньою виходкою було те, що моя мама місяць тому знайшла похоронний вінок під брамою з надписом «дорогому Ігорю від друзів» про що мені наважилась сказати через три дні, бо дуже переживала не розуміючи що то таке.

Другою виходкою було те, що при закритті клубу Солтис Михайло прийшов в клуб погрожуючи касирці виніс кальян вартістю 4000 грн по цьому факту було відкрито кримінальне провадження займався ним Чорний.В Д працівник Чортківського РВ УМВС після того як «бригада» зрозуміла що, «пахне смаленим» вони відали 2000 грн. (Так як кальян вони вже продали за цю суму) і я з наближенням свят 5 січня забрав заяву і попросив закрити кримінальне провадження», – розповів Скрипка.

Також,  на вулицях міста з’явилися плакати, на яких Ігоря Скрипку називають аферистом.

«На третій день свят по місті Чортків з’явились плакати з моїм іменем і прізвищем, що зачіпають мою честь та гідність. Про них зранку 9.01 мені повідомив Андрій Зазуляк (власник мною орендованого приміщення) та Сергій Стельмащук (співвласник мережі аптек Мішель)

Це все «бригада» так показує свою присутність в місті», – відзначив Скрипка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *