Одному з постраждалих під час вибуху на Тернопільщині школярів стало гірше

Знову перевели в реанімацію хлопчика, який разом з друзями став жертвою вибуху в сільському клубі в селі Угринів. Про це розповів батько хлопчика Василь Шевчук.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «ТСН».

Ось уже тиждень восьмеро дітей знаходяться в лікарні з важкими опіками. Кожного дня їм роблять перев’язки та почергово провели операції. Всього цього можна було б уникнути, якби дорослі відповідально б поставилися до своїх обов’язків.

Школярі вибігали з клубу мов живі смолоскипи з палаючим одягом та обличчям. Як з’ясувалося, за декілька годин до вибуху в сусідню будівлю сільської ради проводили газ і не перекрили трубу, що знаходилася під клубом.

За короткий час газ заповнив приміщення і вибухнув. За словами батьків хлопців, газовиків попереджали про те, що під клубом знаходиться ще одна труба, однак вони це проігнорували.

Майстер бригади «Підгайці газ», яка в цей день працювала в селі Угринів, зазначила, що їх ніхто не попередив про те, що там знаходиться газовий стояк. За її словами, якби їм було про це відомо, вони б зробили все як слід.

На питання журналістів, чому газовики не ознайомилися з проектною документацією, майстер не мала що сказати.

Так чи інакше, але постраждали невинні діти, які на щастя залишилися живі, однак ще довго будуть змушені лікувати наслідки вибуху.

Нагадаємо, для постраждалих від вибуху дітей шукають донорів крові. Школярі, які внаслідок вибуху в сільському клубі в Підгаєцькому районі отримали сильні опіки, потребують допомоги небайдужих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *