Тернопільського мера визнали найвідповідальнішим в Україні

Мер міста Сергій Надал уже вшосте отримує відзнаку найвідповідальнішого мера України. Він навіть випередив очільника столиці Віталія Кличка.

Повідомляє «Ternopil24».

Так, Сергій Надал з-поміж усіх мерів України зумів виконати найбільшу кількість своїх передвиборних обіцянок. Зокрема, він втілив в життя 207 обіцянок, тобто 65 відсотків з усіх запропонованих.

Аналітики зарахували до виконаних обіцянок мера Тернополя створення транспортної системи в місті, шляхом закупівлі нових великогабаритних автобусів та розширення тролейбусної мережі, облаштування дитячих і спортивних майданчиків, закупівлю апаратури для лікувальних закладів та проведення ремонтних робіт в місті.

Актуально: у тернопільському парку відремонтують підвісний міст

До невиконаних обіцянок та таких, що знаходяться в процесі виконання віднесли: незавершений ремонт Гаївського мосту, будівництво Водної арени і Палацу спорту.

Нагадаємо, у Тернополі пільговиків без обмежень возитимуть в нових автобусах. В місто прибула чергова партія нещодавно закуплених низькопідлогових автобусів. Зокрема, вже незабаром 20 автобусів МАН виїдуть на дороги Тернополя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *