• Нд. Лип 21st, 2024

Залізничні квитки зі знижками: де придбати

На сьогодні подорож поїздом є більш комфортною та бюджетнішою. Знаючи декілька порад, ви маєте можливість купити квитки на поїзд за суттєвими знижками. Подорожуючи залізничним транспортом, ви зможете насолодитися пейзажами рідних краєвидів, а також відпочити, не знаходячись всю дорогу в одному положенні.

Переваги електронного квитка на поїзд

Останніми роками з впровадженням інтернет-сервісів, чималої популярності набули електронні квитки https://gd.tickets.ua/. Розглянемо переваги цього сервісу.

Головною перевагою квитка є значна економія часу, адже ви не витрачаєте його на черги в залізничних касах та заповнення додаткових бланків. Квиток на поїзд в електронному вигляді не потребує друку, достатньо пред’явити кондуктору його на смартфоні. Звичайно, при необхідності ви можете роздрукувати квиток безпосередньо в залізничній касі, вказавши спеціальний номер, що знаходиться на електронній версії.

Також будь-яка інформація про квиток надійно зберігається на сайті авіакомпанії, таким чином ви повністю захищені від пошкоджень чи втрати квитка. Сервіс електронних білетів дозволяє придбати проїзний документ не лише для себе особисто, а й для родичів і друзів, вказавши лише ім’я та прізвище пасажира.

Варто додати, що купити білети через інтернет ви можете протягом цілої доби. Натомість залізничні каси працюють лише у визначені години, що створює дискомфорт, якщо ви через зайнятість не можете вчасно купити квиток.

Що робити, якщо ви не можете знайти квитки на обрані дати

Найкращим сервісом для купівлі електронних квитків є tickets.ua. Компанія самостійно знайде найкращі варіанти білетів на обрані вами дати. Для цього сервіс запровадив окрему послугу «Шукаємо білет за вас».

Розглянемо більш детально як вона працює.

Якщо ви не можете знайти залізничні квитки на обрані дати чи напрямки, система самостійно вирішує цю проблему. Вам запропонують нажати на клавішу «запит на пошук білетів».

Після цього ви вказуєте номер поїзду, тип вагону, а також кількість пасажирських місць, приблизну ціну білетів та дату, до якої потрібно відслідковувати квитки. Обов’язково вам потрібно залишити номер телефону і адресу електронної пошти.

Як тільки система за обраними вами параметрами знайдеться білет, ви одразу ж отримаєте інформаційне повідомлення з посиланням, перейшовши за яким зможете забронювати та купити квитки. Щоправда, оплатити замовлення необхідно протягом 30 хвилин з моменту отримання повідомлення.

Також є можливість налаштування автоматичного бронювання квитків. Зокрема, як тільки система знайде обрані під ваші параметри місця, вона зможе самостійно їх забронювати. Вам залишається лише оплатити кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *