14-річний кременчанин бореться за своє життя

Біда прийшла в родину Станіслава Дякіна три роки. Хлопчик разом з батьками живе в селі Горинка Кременецького району.

Повідомляє «Ternopil24».

Хлопчик потрапив у лікарню де йому робили планову просту операцію, однак вже під час операції лікар побачив в хлопчика пухлину. Консиліум вирішив видалити чужорідне тіло з організму хлопчика. Результати дослідження показали, що пухлина є доброякісною.

Медики не попередили Станіслава про необхідність проходження хіміотерапії чи інших досліджень. З спокійною душею сім’я поїхала додому. Протягом року хлопчика нічого не турбувало. Однак, одного дня він поскаржився на раптовий біль в нирках.

Комп’ютерна томографія показала, що клітини онкоклітини розповсюдились на лімфовузли. В дитину діагностували третю стадію ембріональну рабдоміосаркому м’яких тканин.

За цей час хлопець переніс операцію зі встановлення порт-системи для отримання хіміі, 9 курсів високодозної хіміотерапії, операцію із видалення усіх вражених лімфовузлів і тих, які поблизу, органозберігаючу операцію перед радіотерапією, 23 курси радіотерапіі, операцію після радіотерапії.

На даний час хлопчик знаходиться на лікуванні в ізраїльській клініці. Лікарі дають йому високі шанси на одужання. Однак, родина Станіслава потребує фінансової допомоги. Зараз на лікування потрібно більше 37 тисяч доларів.

Всі, хто бажає допомогти, можуть перераховувати гроші на рахунок Master Card, Visa 5168 7573 9821 7432 на ім’я тата хлопчика Дякіна Володимира Васильовича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *