• Вт. Тра 28th, 2024

Приїхали на заробітки: у Тернополі прикрили бордель

У Тернополі поліцейські затримали сутенершу та жінок, які займалися проституцією.

Як було встановлено, незаконний «бізнес» в обласному центрі організувала 28-річна мешканка Запорізької області. На її оголошення по пошуку працівників натрапили поліцейські у мережі інтернет, де жінка обіцяла молодим дівчатам заробіток близько 20 тис гривень на місяць.

Протягом 8 місяців правоохоронці документувати факти сутенерства та проституції. Зокрема було встановлено, що сутенерша у мережі розміщала оголошення про надання сексуальних послуг.

Для своєї діяльності підозрювана винаймала квартири в обласному центрі. Із нею погодилось співпрацювати троє жінок віком від 25 до 30 років.

За годину сексуальних послуг клієнти платили 1200 гривень. Частина грошей йшла дівчатам, інша – жительці Запоріжжя, яка виконувала ще й роль адміністратора: приймала замовлення, обговорювала ціни та домовлялася про час й місце.

Під час однієї із зустрічей незаконну діяльність сутенерши припинили співробітники поліції.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за статтею 303  Кримінального кодексу України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). В свою чергу на дівчат, які працювали із сутенершею, склали адміністративні протоколи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *