• Чт. Тра 30th, 2024

Сергій Притула розповів чи ображається на нього дружина за жарти

Відомий телеведучий з Тернопільщини Сергій Притула любить пожартувати зі сцени не лише про повсякденне життя, а й про свою власну родину.

Повідомляє «Ternopil24». Інтерв’ю з подробицями особистого життя він дав виданню «Теленеделе».

Сергій Притула розповів, що конфлікти деколи виникають. Однак, ноумен не вбачає в цьому жодних проблем, оскільки кожний гуморист повинен вміти посміятися і над собою, і над своїми рідними. При цьому сварки виникають в основному щодо робочих питань, проте подружжя ніколи не виносить свої стосунки на публіку.

«Але, звісно ж, бувають ситуації, коли трохи підвищуємо голос одне до одного. Попри те, що ми чоловік і дружина, Катя – продюсер з боку каналу. І в неї є свої завдання, які їй «нарізає» вище керівництво. Часом наші погляди на процеси не співпадають. Тоді буває гаряче. Але ми стараємось такі моменти проговорювати вдома, щоб не конфліктувати на знімальному майданчику «Вар’яти-шоу»», – зазначив Сергій Притула.

Нагадаємо, Сергій Притула поділився зворушливим фото з 1 Вересня. Відомий телеведучий з Тернопільщини Сергій Притула опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі фото з своїм старшим братом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *