• Вт. Кві 23rd, 2024

На Тернопільщині поширюється небезпечне інфекційне захворювання

З кожним днем в області реєструють все більше випадків інфекційних захворювань, на які страждають як дорослі, так і діти. Про це розповіли в Тернопільському обласному лабораторному центрі.

Повідомляє «Ternopil24».

Так, станом на 10 жовтня на території області в 37 людей виявили ентеробіоз. Хворобу спричиняють паразитичні білі черв’яки – гострики. В народі захворювання називають «хворобою брудних рук».

Інфекція без перешкод передається від однієї людини до іншої. Найчастіше на неї хворіють діти в дитячому садку. Гострики можуть завдати непоправної шкоди кишечнику, адже присмоктуються до слизової оболонки, чим порушують її цілісність. Тому дуже важливо діагностувати хворобу на ранніх стадіях.

Також в Тернопільській області в дещо меншій кількості спостерігалися наступні інфекційні захворювання: вірусні гепатити, хвороба Лайма, туберкульоз, вітряна віспа, скарлатина та кір.

Нагадаємо, в одному з дитсадків Тернополя спалах кишкової інфекції. Четверо дітей госпіталізували з підозрою на кишкову інфекцію. Спалах зафіксували 19 вересня. Про це розповіли в Тернопільському лабораторному центрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *