• Вт. Кві 16th, 2024

Вбивство 20-річного студента у Тернополі: підозрювані не з’явилися на суд

Один із підозрюваних у вбивстві 20-річного Віталія Гнатишина знову не з’явився на засідання у Тернопільський міськрайонний суд.

Повідомляють 20 хвилин, передає Тернопіль24.

На суд підозрюваний у вбивстві Сергія Терендеха не привезли через погіршення стану його здоров’я. Також його захисник заявив клопотання про перенесення оскільки, можливо, він більше не захищатиме інтереси обвинуваченого. Для вирішення цього питання, захисник і обвинувачений мають поспілкуватися при особистій зустрічі, без сторонніх осіб.

Також на засіданні продовжили запобіжного заходу для обох обвинувачених. Адвокат Терендеха Володимир Твердохліб заперечував клопотання прокурора про тримання під вартою його підзахисного. Це викликало бурю емоцій у батьків загиблого. Але пан Твердохліб не запропонував свого варіанту міри запобіжного захисту для обвинуваченого.

У підсумку суд залишив Сергія Терендеха під вартою ще на два місяці.

Наступне засідання призначили на 27 вересня.

Нагадаємо, в кінці червня 2018 року між двома компаніями молоді виник конфлікт біля нічного клубу «Алюр». Двоє осіб жорстоко побили 20-річного Віталія Гнатишина, який отримав серйозні ушкодження та впав у кому. Через декілька днів він, не приходячи до тями, помер у лікарні.

Раніше, у Тернополі понищили автомобіль батьків вбитого студента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *