• Сб. Чер 22nd, 2024

Причиною смерті школярки на Тернопільщині стала книга

26 серпня наклала на себе руки 14-річна дівчинка з села Надрічне Бережанського району. Її вчинок шокував рідних та односельців.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «0352 Тернопіль».

Дівчина разом з старшим братом жила з мамою і 85-річною бабусею. Батьки школярки розлучилися два роки тому і між собою не спілкувалися.

Знайшла дівчинку в петлі її бабуся. Мати і брат в той час перебували на роботі закордоном. В школі, де навчалася дитина, розповідають, що дівчинка завжди була жвавою, активною, відвідувала музичну школу, часто брала участь у шкільних святах. Ніхто не міг і запідозрити, що школярка думає про самогубство.

Однак, на сторінці дівчинки в соціальній мережі чимало негативних статусів з грубими висловами. Голова сільської ради Володимир Баран зазначив, що незадовго до смерті дівчинка читала книгу «50 днів до мого самогубства». Наразі поліція встановлює чи є зв’язок між соціальними мережами, книгою та смертю школярки.

Нагадаємо, на Тернопільщині дівчина-підліток покінчила життя самогубством. Тіло 14-річної дівчинки знайшли на горищі будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *