• Пн. Лют 17th, 2025

Зустрічали на колінах: У Тернополі прощалися із загиблим Героєм

В обласному центрі попрощалися з 34-річним Михайлом Цимбалістим, який загинув у зоні Операції об’єднаних сил.

Родичі, друзі, побратими та сотні тернополян зібралися у церкві Петра та Павла, аби провести героя в останню путь. Поховали Михайла на Алеї Героїв, що на Микулинецькому кладовищі, повідомляє tv4.

Михайло Цимбаліст загинув під час виконання бойового завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил.

У Тернополі у зв’язку із загибеллю бійця було оголошено День жалоби, були приспущені Державні прапори, також було обмежено проведення розважальних заходів на території міста.

Михайло Цимбалістий народився 29 липня 1985 року. З родини військових. Батько – підполковник запасу Василь Цимбалістий, брат – підполковник ЗСУ Василь Лабай.

Вічна слава та пам’ять Герою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *