• Пт. Лют 23rd, 2024

Польський залицяльник застрелив українку

Жительку сусідньої області розстріляв поляк, з яким вона відмовилася зустрічатися. Трагедія трапилася в польському містечку Гожув.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Обозреватель».

Місцевий житель Павло Рожанський більше року переслідував та погрожував 26-літній Христині з Хмельницької області. Мама дівчини працювала на посаді шкільної вчительки та одна виховувала окрім  дівчини ще двох братів. Українка вирішила поїхати на заробітки закордон, щоб допомогти матері.

З своїм вбивцею дівчина познайомилася під час роботи на заводі, однак жодних стосунків з ним не було. Натомість хлопець постійно писав погрози дівчині, нецензурні слова. Однак, ніхто не міг і подумати, що все це закінчиться вбивством.

В червні цього стомившись від погроз, українка звернулась з заявою у польську поліцію. Павлу Рожанському присудили штраф в розмірі 500 злотих.

За словами знайомих в день вбивства хлопець був абсолютно спокійним лише розповів, що йому відмовила дівчина. З собою поляк мав старий пістолет, з яким він і відправився в пральню, де працювала Христина. Хлопець вистрілив дівчині в голову, не залишивши жодних шансів на життя.

Після вбивства Павло Рожанський намагався втекти і відстрілювався від поліції. Правоохоронці змушені були відкрити вогонь на ураження.

Нагадаємо, на курорті в Туреччині вбили 42-річну українку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *