• Вт. Тра 28th, 2024

Скандал в соцмережі: коханка Віктора Павліка відповіла на звинувачення його екс-дружини

В соціальній мережі розгорілася перепалка між теперішнім і колишнім коханням відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка. Нещодавно колишня дружина виконавця Лариса в своєму дописі розповіла про численні зради чоловіка.

Повідомляє «Ternopil24».

В одному з інтерв’ю молода коханка зазначила, що від хороших дружин не йдуть. Її вислів не на жарт розлютив екс-дружину співака. У відповідь на звинувачення Катерина Репяхова виклала свою версію подій.

«Ви, Лариса відпочивали влітку закордоном, взимку на лижах. Ви, Лариса при мені просили свого колишнього чоловіка купити годинник, то куртку (і це нормально). Ви, Лариса просили чоловіка купити новий айфон, на той момент, коли він вже пішов з дому. Я свідок того, як Віктор регулярно надсилає гроші на продукти. Тисячами. І так було все 4 роки. Невже не можна знайти гроші і на Макдональдс? Мені здається, вам пора перестати перекладати відповідальність за своє життя на когось іншого», – зазначила Катерина.

За словами нової обраниці Віктора Павліка, вона і до знайомства з співаком могла собі дозволити відвідування дорогих салонів краси та подорожувати світом.

Сам співак наразі не коментує перепалку між жінками.

Нагадаємо, колишня дружина оприлюднила голі фото Віктора Павлика з коханкою. Екс-дружина Віктора Павліка Лариса Созаєва, з якою він був двічі одружений, вирішила розповісти всю правду про свого колишнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *