• Вт. Тра 28th, 2024

У поліції побоюються нових вибухів у Тернополі

Тернопільські поліцейські побоюються, що замах на ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого може мати продовження.

Про це розповів керівник обласного управління поліції Олександр Богомол, повідомляє 0352.ua.

За словами Богомола, близько місяця тому саморобний вибуховий пристрій спрацював на вулиці Старий ринок. Тоді, поранення отримав випадковий перехожий, який зацікавився подарунковою коробкою на автомобілі, яким користувалася дружина екс-заступника мера Тернополя Володимира Камінського.

Схожий вибух пролунав на подвір’ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого.

«Тут працював досвідчений фахівець. Все зроблено ювелірно. При цьому, такий пристрій дуже не просто закласти. В першому випадку ми спочатку підозрювали, що чоловік, який отримав поранення від вибуху, і закладав даний пристрій, але потім переконалися, що це не так. І в першому випадку не було уражаючих елементів, тоді це було попередження.

Вибуховий пристрій біля будинку ректора вже був скерований на спричинення серйозних тілесних ушкоджень. У першому випадку ще мають подякувати цьому перехожому, бо не дай Боже вийшла б дружина з дитиною на руках і невідомо, чим би тоді все скінчилося», – розповів Богомол.

При цьому керівник поліції побоюється, що вибухові пристрої можуть з’являтися і надалі.

«Є натяк на вимагання коштів. Тому не виключаємо появу чергових вибухових пристроїв біля автомобілів чи місця проживання. Тим, хто бачить щось підозріле, краще одразу звертатися в поліцію. І при цьому не дозволяти нікому піднімати цей предмет», – відзанчив Богомол.

Раніше повідомлялося, що організатори замаху залишили записку із посланням до ректора.

Нагадаємо, у Тернополі вчинили замах на ректора ТНЕУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *