• Чт. Тра 30th, 2024

Туалет розбрату: на Тернопільщині школярі соромляться користуватися вбиральнею

У Бучачі школярі відмовляються ходити в туалет через порушення їхньої приватності.

Через відсутність елементарних умов у шкільній вбиральні діти не ходять в туалет. А якщо і йдуть туди, то під час уроків, щоб ніхто не бачив, повідомляє Тернопіль24 з посиланням на Тернополяни.

Першим про проблему заговорив батько учениці Бучацької ЗОШ №2 Олег Кулик. За словами чоловіка, його донька не хоче іти у школу, оскільки у вбиральнях немає окремих кабінок.

«Я, як батько двох діток (дівчаток), одна з яких навчається в п’ятому класі Бучацької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, а інша наступного року піде в перший клас цієї ж школи, боляче сприймаю слова доньки-п’ятикласниці про те, що вона не хоче навчатися у школі № 2, яка для мене є рідною, в якій я навчався 10 років та здобув атестат про повну загальну середню освіту. Донька віддає перевагу Бучацькому ліцею, що на третьому поверсі її ж школи», – розповів Олег Кулик.

Шкільна вбиральня обладнана чашами генуя. Відсутність кабінок у туалетних кімнатах для старшокласників є порушенням державних санітарних норм. У туалетах для дівчат одна кабіна повинна бути з дверима і замком, інші – з дверима висотою в метр. Туалети для 1- 4 класів повинні бути обладнані дитячими унітазами.

Діти намагаються відвідувати вбиральню під час уроку, коли є імовірність, що у шкільному туалеті вони будуть одні.

В свою чергу чиновники вказують, що гроші на облаштування внутрішніх вбиралень надійшли на тамтешній відділ освіти, який мав би розподілити їх по школах, де є проблемні туалети. Однак до цього час питання так і не вирішено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *