• Пт. Тра 24th, 2024

На Тернопільщині в ДТП загинув легендарний співак

Легендарний український кобзар Василь Жданкін потрапив у ДТП поблизу свого будинку. Співак помер у кареті швидкої допомоги.

Як стало відомо, трагедія сталася у місті Кременець надвечір 2 вересня. Співак повертався ввечері на скутері додому і зіткнувся з автомобілем. В результаті ДТП Жданкін загинув.

Василь Жданкін був український бардом, кобзарем, бандуристом. Народився 23 травня 1958 року у станиці Гурмай Краснодарського краю на Кубані. Згодом переїхав в Україну, де навчався у Львівській консерваторії та закінчив диригентський факультет Рівненського інституту культури.

Восени 1989 року на фінальному концерті фестивалю Червона Рута вперше публічно виконав гімн Ще не вмерла Україна. Його знали як власника унікального голосу. Він співав у складі знаменитого львівського кабаре кінця 80-х – початку 90-х років Не журись! разом із Віктором Морозовим, Тарасом Чубаєм, Стефком Оробцем.

З початку 90-х років минулого століття виступава не тільки по Україні, але й по всьому світу. У нього залишилася дружина і троє дітей.

Своїми спогадами про легендарного співака діляться у соцмережах його колеги та друзі.

Відео виступу Жданкіна на фестивалі Червона рута, де він здобув гран-прі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *