• Вт. Кві 16th, 2024

На Тернопільщині чоловік познущався з безпритульної тварини: переїхав собаку

Подекуди людська жорстокість вражає. Люди не мають жалості не лише один до одного, а й до беззахисних тварин. Черговий випадок знущання з тварини трапився в Теребовлянському районі.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на громадську організацію «Ноїв Ковчег».

На очах у свідків чоловік навмисно переїхав собаку, яка переходила дорогу. При цьому житель Теребовлі почекав, поки тварина почне переходити дорогу, і нажав на газ.

«На очах у свідків один теребовлянський «пан», який займається торгівлею м’ясом, цілеспрямовано роз‘іхав собаку! Хася хотіла перейти дорогу. Ця особь почекала, щоб собака почала переходити, а потім гарненько вліпила по газах на свому бусі і переїхала бідну тваринку. А потім, побачивши, що ціль досягнута, для гарантії, ще два рази протягнув іі задніми колесами. Собака дико кричала. А він, дуже задоволений, поіхав далі», – розповіли у громадській  організації.

Волонтери взялися рятувати тварину, відвезли її у ветеринарну клініку. Наразі постраждала собака знаходиться на лікуванні у Львові, де їй мають зробити операцію. Проте, для цього потрібні кошти. Волонтери звертаються до усіх небайдужих, щоб допомогти врятувати тварину, перевівши гроші на рахунок 5167 9855 6127 4846 Мацюпа Тетяна.

Нагадаємо, біля Тернополя невідомі познущалися над собаченятами: тварин замотали в коробці і викинули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *