• Вт. Тра 28th, 2024

На Тернопільщині пенсіонерки за вихідні втратили 150 тисяч гривень

Через свою необачність довірливі жінки втратили усі свої заощадження. Про це розповіли у прес-службі поліції в Тернопільській області.

Повідомляє «Ternopil24».

Ошукані жінки проживають в Збаразькому районі та в Тернополі. До пенсіонерок зателефонували незнайомці, які переконали жительок Тернопільщини, що вони є їхніми сином та внуком. Псевдородичі попросили термінової допомоги, оскільки вони збили людину.

Перебуваючи у стані шоку, старенькі без вагань виконали всі вимоги аферистів. В результаті тернополянка втратила 5 тисяч доларів, які віддала незнайомцю, що прийшов до неї додому. Жителька Збаразького району перерахувала через термінал аферистам 20 тисяч гривень.

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження. Поліція розшукує зловмисників. Правоохоронці в черговий раз попереджають громадян бути обачними та не довіряти незнайомцям.

Нагадаємо, в надії зняти прокляття пенсіонери з Тернопільщини втратили всі свої заощадження. Пару пенсіонерів так злякало прокляття, яке висить над їхньою родиною, що вони без вагань віддали усі гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *