• Вт. Кві 16th, 2024

На Тернопільщині раптово помер ветеран війни: рідні просять допомоги на поховання

Зупинилося серце 43-річного Ігора Щебовилка, який пройшов пекло війни на Сході, однак помер вдома під час мирного життя. Про трагічну новину на своїй сторінці в соціальній мережі розповіла волонтер Лілія Мусіхіна.

Повідомляє «Ternopil24».

Чоловік помер прямо під час виконання польових робіт. Ймовірніше за все причиною цьому стали бойові травми.

«Помер демобілізований учасник бойових дій Щебовилк Ігор Мирославович, 1976 року народження. Помер, як і належиться людині від землі – в полі. Під час роботи. Але причиною смерті, вочевидь, стали травми, отримані на війні. Як часто наші чоловіки приховують контузії та дрібні поранення! Вони повертаються живими, ми дякуємо Богу, а потім… Біда…» – зазначила волонтер.

43-річний ветеран проживав в селі Лучка Тернопільського району. Без батька залишилися двоє дітей. Родина зовсім немає коштів  і просить допомоги у похованні. Всі, хто мають можливість можуть перераховувати кошти на рахунок ПриватБанку сина 5168755426549420, – Petro Igorovitch Shebovilk.

Нагадаємо, із Донбасу повернулися бійці роти Тернопіль. Протягом трьох місяців бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» провели у зоні Операції об’єднаних сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *