• Сб. Чер 22nd, 2024

На Тернопільщині молодий хлопець бореться за своє життя

18-річний Ігор Собчук змушений кожного дня боротися за своє життя.

Більше року тому у Ігоря відмовили нирки. Спочатку він лікувався у Києві, де місяць пролежав у реанімації. Згодом його відправили на гемодіаліз за місцем проживання, де йому знову стало гірше.

Наразі Міністерство охорони здоров’я вже перерахувало 2 млн гривень на пересадку нирки у Білорусі, однак потрібно дочекатися черги.  Протягом цього часу Ігору необхідно приймати ліки, аби підтримувати своє здоров’я. Він просить усіх небайдужих допомогти коштами, адже їх бракує.

«У договорі, який ми уклали, вказано, що чекати потрібно 13-16 місяців, я чекаю вже з лютого, тобто 7 місяців.  Треба чекати донора, якщо підійде група крові і всі показники, тоді мене викличуть на операцію. А коли зроблять пересадку нирки, треба пожиттєво пити таблетки, які дорого коштують. В Україні їх дають безкоштовно, але це замінники. Пацієнти від них відмовляються, бо є 60-70% відторгнення. Тому що це замінник, дешевий аналог. Тому люди купують цей препарат за власні кошти», – розповів Ігор Собчук.

Наразі юнак із села Мізюринців Шумського району повинен періодично їздити на лікування до Білорусі, де кожних три місяці потрібно проходити типування крові – оновлення. Все це потрубеє додаткових коштів.

Зараз хлопець не має можливості навчатись, адже здоров’я не дозволяє. Він каже, що мріє колись стати кухарем.

Довідка: Кошти на лікування Ігоря Собчука можна перерахувати на картку у Приват банку: 4149499115367490 (Собчук Ігор Ігорович). Телефон: 097 749 97 67

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *