• Пт. Тра 24th, 2024

З Львівського аеропорту не змогли вилетітити більше сотні туристів

Вчора в 21.50 туристи з Західної України мали відправитися на відпочинок до Milano Bergamo. Однак, на ранок суботи туристи так і не змогли покинути Львівський аеропорт.

Повідомляє «Ternopil24». Про прикрий випадок на своїй сторінці в соціальній мережі розповів один з туристів Sergey Sinkevich.

За словами чоловіка, усі подорожуючі пройшли реєстрацію та паспортний контроль. Проте, з’ясувалося, що рейс скасували. При цьому представники авіакомпанії причину відсутності рейсу не пояснюють.

«Друзі, прошу допомоги не для себе, а для 120 людей, які опинились у авіаційній катастрофі. Рейс просто внагляк (не затримують), а …скасували. Компанія ERNEST AIRLINES мала відправити нас до Milano Bergamo ще о 21.50 у п’ятницю. Нічого чітко не пояснюють. Приходив лише якийсь лівий представник, який мав на меті просто розвести нас, як лохів…мовляв, проходьте назад паспортний, здавайте посадкові талони…а там розберемося. Люди нікуди не пішли. Як тільки так зробимо …Ми ніхто і звати нас ніяк. Тут зріє народний бунт. Без перебільшення. Люди з малими дітьми. Ніхто не пропонує поїсти. Сплять на лавках і підлогах», – зазначив Sergey Sinkevich.

Одну з жінок через погіршення стану здоров’я забрала швидка допомога. Пасажири налаштовані рішуче і не збираються покидати приміщення Львівського аеропорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *